Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал hltv.org опубликовал видео с лучшими моментами Неманья huNter- Ковач в рамках турнира cs_summit 5, который получил титул MVP (Most Valuable Player). Напомним, что G2 Esports уступила mousesports в гранд-финале. За первое место “мышки” получили $61 500, а команда Неманьи заработала $39 500.

Материалы по теме

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: HUNTER- №13

Високі піки на трьох великих турнірах принесли боснійцю четверту поспіль появу в рейтингу ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.

G2 підписали жіночий склад з CS:GO до якого увійшла легендарна zAAZ і дві українки

Клуб G2 Esports оголосив про підписання жіночого складу, до якого увійшла легендарна кіберспортсменка zAAZ і дві українки manka і kyossa. Також до складу приєдналася росіянка, а п’ятою стала відома шведка juliano. Команда буде називатися G2 Oya.

Неманья huNter- Ковач посів чотирнадцяте місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Неманья huNter- Ковач посів 14 місце у рейтингу 20 найкращих гравців у CS:GO у 2022 році за версією HLTV. Такий результат гравцю G2 гарантувала вражаюча статистика та високий рівень, продемонстрований на деяких з великих турнірів у 2022 році.

Riot Games занесли ocelote у чорний список і змусили продати акції G2. Тепер шлях у кіберспорт для Карлоса закрито

Англомовні ЗМІ повідомляють, що Riot Games внесли колишнього голову G2 Карлоса ocelote Родрігеса у чорний список і не тільки змусили залишити пост директора G2 Esports, а і продати всі акції популярного клубу.