Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В СНГ-дерби за выбивание с турнира SECTOR: MOSTBET Natus Vincere Junior обыграла HellRaisers.

Screenshot at Oct 25 19-15-28

В матче на вылет с группы D турнира SECTOR: MOSTBET встретились Natus Vincere Junior и HellRaisers. В результате академический состав “рожденных побеждать” сумел расправиться “восставшими из ада” и выбил их с турнира. Счет матча оставил 2:0, а обе карты закончились со скользким счетом 16:14. За выход в плей-офф Natus Vincere Junior сразятся с Team Spirit.

Статистика матча:

Screenshot at Oct 25 19-18-15

Промежуточные итоги группы D:

Screenshot at Oct 25 19-15-58

SECTOR: MOSTBET проходит в период с 25 сентября по 30 октября в онлайне. 16 европейских команд сражаются за общий призовой фонд в размере $50,000.

Источник

Материалы по теме

Потягнуло на батьківщину – колишні HellRaisers перейшли під крило російського проекту 9 Pandas

0

Колишній клуб HellRaisers оголосив про перехід під російський тег 9 Pandas. Хоча після відмови від українського тегу HR ходило багато чуток, що команда створить свій клуб, цього не сталося.

Російський клуб, який використовував назву HellRaisers, нарешті відмовився від використання історичної української назви

Так звана команда HellRaisers, яка повністю складається із росіян і використовувала історичний український тег через те, що їм це дозволив офіційний власник ТМ HellRaisers, повідомила, що нарешті відмовляється від назви HR.

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.