Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Perfect World объявили даты проведения CS:GO Asia Championships. LAN-финал турнира пройдет в Шанхае, 14-18 июня, на площадке Yuanshen Sports Centre Stadium.

1524068919.4772

Организаторы CS:GO Asia Championships 2018 наконец-то объявили подробности своего турнира. LAN-финал турнира пройдет в Шанхае, в период с 14 по 18 июня, на площадке Yuanshen Sports Centre Stadium. На стадионе расположено 16,000 посадочных мест.

Ранее Perfect World пригласили пять коллективов напрямую, среди которых один представитель СНГ в лице Natus Vincere. Шестой слот занял победитель CS:GO Asia Summit 2018 — MVP PK. Последние два слота займут победители китайских отборочных. Команды сразятся за общий призовой фонд в размере $300,000.

Текущий список участников CS:GO Asia Championships 2018:

  • Natus Vincere
  •  MVP PK
  •  NiP
  •  Heroic
  •  EnVyUs
  •  Virtus.pro

Источник

Материалы по теме

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.