Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На официальном сайте Ninjas in Pyjamas  появилась новость о том, что Бьёрн «THREAT» Перс покинул пост тренера в команде. Его место занял Фарук «pita» Пита, который занимал эту должность в 2014/15 годах.

1411644623.6402

 Бьёрн «THREAT» Перс пришел в  Ninjas in Pyjamas в начале 2016 года и с командой выиграл StarLadder StarSeries S2 и IEM Oakland 2016/2017. Тем не менее теперь он решил по собственному желанию покинуть организацию, чтобы сосредоточиться на других целях. Вместо него в NiP вернулся  Фарук «pita» Пита, который занимал должность тренера в 2014-15 годах.

На этом изменения в тренерском штабе NiP не заканчиваются. По сообщению руководства, они продолжат работу со своим психологом Дженсом Хофером, а также в скором времени объявят имя человека, который будет заниматься аналитикой и разработкой стратегий.

Обновленный состав NiP:

  • Кристофер «GeT_RiGhT» Алесунд
  • Патрик «f0rest» Линдберг
  • Ричард «Xizt» Ландстрём
  • Фредрик «REZ» Стернер
  • Вильям «draken» Сундин
  • Фарук «pita» Пита (тренер)

Источник

Материалы по теме

headtr1ck став найкращим гравцем матчу, але не зміг врятувати NiP від вильоту з IEM Katowice 2023

0

Не дивлячись на відмінну гру молодого українського снайпера Данила Валітова NiP не змогли впоратися в матчі за виживання з росіянами Outsiders і вилетіли з IEM Katowice 2023.

k0nfig замінить hampus у NiP принаймні до кінця весняного сезону

0

Вигнанець, звільнений з Astralis за бійку на Мальті, приєднався до NiP. Абсолютно несподівано для всіх шведський клуб запросив до складу Крістіана k0nfig Вінеке, який замінить hampus принаймні на весь весняний сезон через погіршення здоров’я в останнього.

NAVI знову обіграли NiP у матчі-копії першого протистояння на BLAST Premier Spring Groups 2023

0

NAVI вдруге поспіль обіграли NiP і майже гарантували собі вихід у весняний фінал Бласта. Друга зустріч між NiP та NAVI в рамках BLAST Premier Spring Groups 2023 стала спробою відігратися для молодого снайпера headtr1ck та його команди, проте матч став майже точним повторенням першої зустрічі, знову NiP вдалося обіграти чорно-жовтих на Mirage, але вони без

«Не кожен гравець може бути m0NESY, s1mple або ZywOo», — повний переклад великого інтерв’ю з headtr1ck для порталу blix

Пропонуємо вашій увазі повний переклад великого інтерв’ю з Данилом headtr1ck Валітовим для англомовного порталу blix. У ньому гравець розповів багато подробиць про перехід до лав NiP, про адаптацію в команді, про свої шанси потрапити до ТОР-20 HLTV та багато іншого.