Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

СНГ квалификации на GG.Bet Majestic закончились победой Team Spirit в финальном матче против  AVANGAR.

1509770470.4886

Всего участие в отборочных приняли 10 команд.  Team Spirit в полуфинале переиграли Vega Squadron, а затем разгромили AVANGAR (16:02 @mirage, 16:06 @dust2). На GG.Bet Majestic кроме $25 000 разыграют последний слот на ESL One Cologne 2018. 

 alternate aTTaX прошли европейские отборочные на GG.Bet Majestic. Остальные два участника получат прямые приглашения. Финальные игры пройдут 5-6 июня в Москве.

Участники ESL One Cologne 2018:

 Astralis  Natus Vincere
 BIG  NiP
 Cloud9  SK Gaming
 FaZe Clan  North
 fnatic  Gambit eSports
 G2 eSports  B.O.O.T-d[s]
 Team Liquid  Renegades
 mousesports TBD

ESL One Cologne пройдет с 3 по 8 июля. Призовой фонд турнира составит $300 000. 

Материалы по теме

Підсумки другого дня PGL Major Antwerp 2022. Визначилися перші, хто пройшов у Play-off або вибув з турніру

0

Завершився другий ігровий день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по три зустрічі та визначилися перші, хто пройшов до Play-off або вибув з турніру. За вихід до Play-off NAVI перемогли NIP, а Team Spirit були кращими за Copenghagen Flames. Обидва матчі завершилися з рахунком 2-1.

Результати першого дня PGL Major Antwerp 2022. NAVI знаходяться в кроці від виходу до Play-off, Vitality в кроці від вильоту з турніру

0

Завершився перший день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по два матчі. В результаті зустрічей з 16 команд 4 опинилися в одному кроці від виходу до Play-off, а 4 інші команди в одному кроці від вильоту з турніру. Інші 8 команд мають статистику 1-1, а значить їх чекає щонайменше по два матчі.

Team Spirit обурені покаранням їх тренера та не розуміють хто такі ESIC. Розбираємо ситуацію

Team Spirit виступили з жорсткою і дуже довгою заявою щодо покарання їхнього тренера та зняття його з Мейджора. Команда протестує, вважає рішення не справедливим, не визнає легітимною організацію ESIC та просить підтримки у громадськості.

Визначились всі учасники Мейджора ESL One Stockholm 2022. У турнірі зіграє 12 команд, Мейджор пройде без колективів з Китаю

0

Визначилися всі команди, які зіграють на Мейджорі ESL One Stockholm 2022. Останньою командою від східноєвропейського регіону стала команда Mind Games. Загалом східну Європу будуть представляти Team Spirit, BetBoom Team та Mind Games.