Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Определились финалисты турнира SECTOR: MOSTBET по CS:GO.

mir

GODSENT присоединилась к Team Spirit в гранд‑финале SECTOR: MOSTBET. Шведский коллектив выиграл у HAVU Gaming в финале нижней сетки со счетом 2:0 по картам. Ранее “драконы” обыграли GODSENT в финале верхней сетки.

Неизвестно когда состоится финальный поединок за титул SECTOR: MOSTBET. Матч пройдет в формате Best-of-5 с преимуществом в одну карту для Spirit.

Промежуточная сетка плей-офф:

Screenshot at Jan 08 19-05-12

SECTOR: MOSTBET проходит в онлайне в период с 25 сентября по 31 января. 16 коллективов сражаются за общий призовой фонд в размере $50,000.

Источник

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

GODSENT розпустили склад з CS2 після провалу на відбіркових до Мейджора

0

Шведський клуб GODSENT повідомив про розпуск свого складу з CS2. В прес-релізі йдеться про невиправдані амбіції стати найкращими, які команда не відкидає й надалі.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Капітан шведського Мальме став співвласником шведського клубу Godsent

0

Ще одна зірка футболу стала співвласником кіберспортивного клубу. Цього разу по стопах Мессі пішов відомий шведський футболіст, капітан клубу Мальме Понтус Янссон, який став співвласником шведського клубу Godsent.