Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ENCE eSports объявили на своем сайте, что обзавелись тренером своего состав по CS:GO. Тренировать финский состав будет ветеран CS-сцены — Слаава Twista Рясанен.

40029789_1651692084960571_3831577038142046208_o

Вчера, 22 августа, стало известно, что Слаава Twista Рясанен покинул ряды iGame.com. Он был частью организации с октября 2010 года. Теперь же стало известно, что финский ветеран присоединился к ENCE eSports в качестве тренера.

Дебют тренера состоится уже сегодня в рамках европейской квалификации на IEM Chicago 2018. В первом матче финнам предстоит сразиться с Space Soldiers. Первым оффлайн-турниром для обновленного состава ENCE станет DreamHack Montreal 2018, где команда попала в группу “А”, вместе с KinguinRed Reserve, и eUnited.

Состав ENCE eSports:

  • Алекси allu Ялли
  • Йери sergej Сало
  • Алекси Aleksib Виролайнен
  • Яни Aerial Юссила
  • Сами xseveN Лаасанен
  • Слаава Twista Рясанен

Источник

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.