Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HellRaisers, Virtus.pro, Gambit eSports и Heroic приглашены на вторую стадию GG.Origin.

dosia

Победитель турнира от GG.Bet и UCC получит слот на предстоящем IEM Sydney. Так же добавлен денежный приз в размере 10 000$.  HellRaisers,  Virtus.pro,  Gambit eSports и  Heroic приглашены сразу во вторую стадию, остальные участники определятся после завершения игр первой стадии.

Первая стадия

AVANGAR GODSENT alternate aTTaX Codewise Unicorns
QBF AGO eSports Epsilon eSports EnVyUs
Space Soldiers Nao Tem Como Windigo TBD
EPG Sprout BIG TBD

Вторая стадия

HellRaisers  
Gambit eSports  
Heroic  
Virtus.pro  

Первый игры отборочных в первую стадию начнутся 12 марта. IEM Sydney пройдет с 1 по 6 мая в Сиднее. Призовой фонд составит 250 000$. На данный момент на турнир приглашены  SK Gaming и  FaZe Clan.

Материалы по теме

HEROIC офіційно підписали Якоба jabbi Нігаарда, він замінить звільненого нещодавно refrezh

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

Heroic звільнили Ісмаїла refrezh Алі, сподіваючись зробити «важливий останній крок», щоб стати найкращими у CS:GO

0

Heroic, попри тріумф на Pinnacle Cup Championship 2022, де команда зайняла перше місце, легко обігравши у фіналі Astralis, наважилася на заміну. З команди звільнено Ісмаїла refrezh Алі.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.