Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Депутат Держдуми Росії Віталій Мілонов висловився про проблеми з отриманням візи для гравців на IEM Dallas 2022. На думку одіозного російського депутата кіберспортивні турніри — це щось про хакерство. Політик пропонує забити на закордонні турніри і розвивати російський кіберспорт:

— З такою кількістю кіберспортсменів ми можемо проводити круті турніри. Наші державні структури могли б підтримати наш кіберспорт та створили б турнір під егідою Держдуми.

Якщо ми проведемо турнір на високому рівні, то іноземні команди звернуть увагу на це і наступного разу виявлять бажання взяти участь у ньому. Якщо американці сильно випендрюватимуться, то я пропоную провести турнір з кіберхакінгу і на суперечку зламувати сайт Пентагону.


Коментар Gameinside: Мілонов відомий своїми ідіотськими висловлюваннями на різні теми, але ми не здивуємося, якщо в Росії на державному рівні підсилять розвиток вітчизняного кіберспорту і навіть створять турнір з великими призовими.

Багато років вкрадені в громадян кошти вкладались в портал cybersport.ru, студію трансляцій RuHUB, команди Virtus.pro та Gambit. Якщо хтось думає, що це було зроблено заради заробітку, то він помиляється. Все це робилося для завоювання молодої аудиторії, для створення і зміцнення шляхів впливу на її думки через нових кумирів і новітні засоби інформації. 

Результати цієї праці ми спостерігаємо зараз на прикладі не тільки російських ЗМІ та команд, а навіть на прикладі української команди, яка колись була частиною холдингу ESForce. 

Материалы по теме

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

FaceIT перестане виплачувати призові громадянам Росії через санкції, пов’язані зі SWIFT

Стало відомо, що ігрова кіберспортивна платформа FaceIT не буде виплачувати призові громадянами Росії, які грають в FPL та FPLC починаючи з серпня. Причиною стали санкції, пов’язані з відключенням російських банків від системи SWIFT. Про це повідомив адміністратор faceit у чаті.