Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відразу декілька депутатів Держдуми Росії жорстко висловилися через дискваліфікацію Virtus.pro за написання Z-свастики у офіційному матчі. Кіберспорт все ще поза політикою?

Депутат Держдуми Росії Дмитро Свищев вважає, що якщо написання літери Z не є порушенням правил, то рішення про бан Virtus.pro слід заперечувати.

Якщо організатори турніру заборонили б писати будь-яку літеру, чи то Z, чи І, чи А, то це одна ситуація. Якщо це не прописано, це усунення абсолютно незаконне. Можна і треба його заперечувати.

Я звертаюся до багатьох наших спортсменів, що наше завдання максимально зберегти свою участь, уникати провокацій. Самим часом не показувати жести. Питання не в тому, що кіберспортсмен намалював букву. Напевно, шукали причини для усунення. На жаль, русофобські настрої переважають зараз у європейському суспільстві.

Аналогічну думку висловив і інший депутат та колишній спортсмен Миколай Валуєв

Це, скоріше, моральна готовність організаторів діяти у ключі русофобії, ґрунтуючись лише на тому, що хтось десь намалював літеру Z

Раніше ми писали про те, що команду Virtus.pro було дискваліфіковано з турніру DPC.


Коментар Gameinside: Така активна реакція депутатів РФ в котре підтвердила дві речі: 

  1. Кіберспорт не поза політикою і ніколи там не був. Кіберспорт, як і спорт — це важлива частина політики, це просування своєї країни та її ідей як всередині країни так і на міжнародній арені. 
  2. Така занепокоєність депутатів РФ вкотре підкреслює зв’язки клубу, та холдингу ESForce, до якого він належить з керівництвом РФ.

Материалы по теме

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.