Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды Astralis в дисциплине CS:GO Николай device Ридтц сегодня уже выдал один хайлайт в рамках турнира DreamHack Masters Spring 2020. Однако, кажется, что он просто неудержим.

На этот игрок оформил эйс на игроках команды G2 Esports. Но это, к сожалению, не спасло Astralis от поражения со счётом 0:2. Коллектив Кэнни kennyS Шраба был сильнее на картах Dust2 (16:13) и на Nuke (16:7).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NS о конфликте между стримерами и студиями: «Чтобы это имело какой-то вес, они должны это всё в судебном порядке доказать».

Турнир DreamHack Masters Spring 2020 в европейском регионе пройдет с 19 мая по 16 июня. Шестнадцать команд поборются за призовой фонд в размере 160 тысяч долларов США. Следить за ходом турнира Вы можете в специальном репортаже у нас на сайте.

https://twitter.com/astralisgg/status/1263499078282903554

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Гравчині з Astralis закликають Valve відкинути сексизм і зробити агентів жіночої статі безкоштовними

0

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.

Astralis підпишуть найбездарнішого тренера-читера ТІР-1 сцени

0

Astralis оголосили про підписання 35-ти річного данського спеціаліста Каспера ruggah Дує на роль головного тренера свого складу з CS2. Тренер має приєднатися до команди максимум у квітні після того, як закінчиться його контракт з OG.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: DEVICE – №11

Чиста результативність світового рівня у важкому для Astralis році призводить до повернення device до списку TOP-20 найкращих гравців за версією HLTV.