Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Spirit прошли через открытую квалификацию и стали последней командой в закрытых отборах на MegaFon Winter Clash

1

Прямые приглашения на закрытые отборы MegaFon Winter Clash получили  Winstrike,  Gambit eSports,  Ninjas in Pyjamas,  Natus Vincere,  Vega Squadron,  No Pangolier и  The Final Tribe. Квалификации пройдут с 21 по 24 ноября, лишь один коллектив пройдет в финальную часть.

Финальная часть MegaFon Winter Clash запланирована пройти с 7 по 9 декабря. Инвайты в основной этап получили  Virtus.pro,  PSG.LGD.  Forward Gaming,  Team Liquid. Общий призовой фонд составит $300,000. 

Материалы по теме

Фанат проводить лотерею для збору грошей для ЗСУ. Приз — футболка з автографами класичного складу NAVI 2010

Олдскульний фанат NAVI Роман Бурмас проводить лотерею для збору грошей у фонд «Повернись живим». В якості лота Роман розігрує дуже раритетну річ — оригінальну футболку класичного українського складу NAVI з автографами всіх п’яти гравців першого складу команди.

Asus та Artline за підтримки NAVI зібрали більше мільйона гривень для допомоги Україні

Український офіс ASUS та вітчизняний збиральник ПК компанія  Artline за підтримки клубу NAVI провели благодійну лотерею, де розігрували потужний ПК у патріотичному дизайні та інші призи.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.