Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Фавориты турнира GESC: Thailand Minor fnatic покинули турнир в Тайланде.

cyberee1c876e17d

Топ-3 команды группового этапа минора в Тайланде покинули турнир на плей-офф стадии.  Evil Geniuses, которые все еще сражаются за инвайт на предстоящем The International 2018 покинули турнир после матча с Keen Gaming. KG, в свою очередь, выбросили за рамку турнира Team Secret, хотя Пуппей гарантировал команде слот на TI после выхода в топ-4. 

 fnatic в случаи победы вырвались бы на 9 место, опередив  Evil Geniuses и  Natus Vincere в гонке очков Dota Circuit. Команда EternalEnVy не проиграла ни одной встречи на групповой стадии GESC: Thailand минор, но в матче против VGJ.Storm проиграла две карты подряд и вылетела. В финале турнира встретятся VGJ.Storm и Keen Gaming. Китайская команда имеет все шансы попасть в топ-15 DCP, а для  VGJ.Storm количество очков не в приоритете, так как команда нарушила регламент Valve по заменам. 

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Колись легендарні fnatic програли туркам і не попадуть на Мейджор

0

Колись легендарні fnatic, які тричі вигравали Мейджор, цього разу втрачають шанси потрапити на головний турнір року. У матчі на виліт команда програла туркам з Eternal Fire та вилетіла з RMR.

FNATIC програли ENCE на EPL 15 та вилетіли з турніру. Результати гри та статистика

0

Play-off ESL PRO League 15 стартував з матчу FNATIC проти ENCE. ENCE фактично знищили суперника і пройшли до чвертьфіналу турніру, де зустрінуться з іспанцями з Movistar Riders. Фнатіки вибувають з турніру. На першій карті Overpass перемогу святкували ENCE Друга карта NUKE також відходить на користь ENCE Загальна статистика матчу Пряма трансляція Українською Пряма трансляція Російською

Росіянин з fnatic по Valorant підтримав Путіна та закликав українців здаватися

0

Олексій yXo Малецький виклав у твіттері листування російського гравця команди fnatic з Valorant. В цьому листуванні Андрій braveAF Горчаков каже, що українці мають якомога скоріше здатися Путіну, а Україна, Білорусь і Росія мають бути єдиним цілим.