Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стал известен победитель битвы за первый слот китайской квалификации на MDL Macau 2018.

MDL_Macau_2019

Восемь команд принимают участие в китайских отборочных (6 приглашенных и 2 победителя открытой квалификации).  Royal Never Give Up выиграли два матч сетки виннеров подряд, при этом в среднем каждая карта длилась не больше 30 минут.

В первом раунде RNGU переиграли iG Vitality, а затем с легкостью прошли Room310. Последний победитель квалификации определится завтра.

MDL Macau 2018 пройдет с 20 по 24 февраля. Призовой фонд составит $300 000, но турнир не входит в систему Dota Pro Circuit. Прямые приглашения получили  Virtus.pro,  PSG.LGD и  ViCi Gaming.

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Стали відомі результати китайської кваліфікації на The International 11

Завершилися китайські кваліфікації на The International 11 і визначилися три команди, які поїдуть на головний турнір року у світі Dota 2.

Результати групової стадії Riyadh Masters 2022 з призовим 4 мільйони доларів визначила монетка. Розклад матчів Play-off

Визначилися команди, які вийшли у Play-off найбільшого після The International турніру з Dota 2, який зараз проходить у Саудівській Аравії. Riyadh Masters 2022 вражає розмахом і крутими іграми найсильніших команд світу – справжня розминка перед головним турніром року.

Royal Never Give Up виграли Mid-Season Invitational 2022. Статистика та фотографії з турніру

Перемогою китайської команди Royal Never Give Up завершився другий за значенням турнір в екосистемі кіберспорту League of Legends Mid-Season Invitational 2022. У фіналі чемпіони з рахунком 3-2 здолали найсильнішу команду Південної Кореї T1. За перемогу тріумфатори отримали 75 тисяч доларів.