Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися команди, які вийшли у Play-off найбільшого після The International турніру з Dota 2, який зараз проходить у Саудівській Аравії. Riyadh Masters 2022 вражає розмахом і крутими іграми найсильніших команд світу — справжня розминка перед головним турніром року.

Відразу у півфінали вийшли команди Team Secret та OG, ще чотири команди PSG.LGD, Nigma Galaxy, Royal Never Give Up та Team Spirit вийшли у чвертьфінали.

Ком’юніті розвеселив той факт, що долю другого місця у групі А визначав кидок монетки. Команди Nigma Galaxy та Royal Never Give Up набрали абсолютно однакову статистику, але за правилами друге місце займала не та команда, що виграла в очній зустрічі, а та, що виграла випадковим чином при підкиданні монетки.

Добре, що від монетки не залежало вийде команда з групи чи ні, жеребкування визначало тільки те, в яку частину сітки потраплять команди.

Результати групової стадії 

Сітка Play-off

Пряма трансляція українською мовою

Читайте також більше інформації про турнір у Саудівській Аравії.

Материалы по теме

Entity виграла західноєвропейські кваліфікації на The International 11 не програвши жодної карти

Команда Entity не залишила шансів Team Secret і виграла фінал західноєвропейських кваліфікацій на The International 11 з розгромним рахунком 3-0. 

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

Російський професійний гравець в Dota 2 обізвав гравця OG жирним 100 кілограмовим нігером

Гучним скандалом відмітився російський професійний гравець у Dota 2 Альберт alberkaaa Черноіванов, який до війни грав за команду Monaco Gambit. Судячи з усього, гравець поставив великий хрест на своїй подальшій кар’єрі принаймні за межами Росії.

Стали відомі результати китайської кваліфікації на The International 11

Завершилися китайські кваліфікації на The International 11 і визначилися три команди, які поїдуть на головний турнір року у світі Dota 2.