Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися команди, які вийшли у Play-off найбільшого після The International турніру з Dota 2, який зараз проходить у Саудівській Аравії. Riyadh Masters 2022 вражає розмахом і крутими іграми найсильніших команд світу – справжня розминка перед головним турніром року.

Відразу у півфінали вийшли команди Team Secret та OG, ще чотири команди PSG.LGD, Nigma Galaxy, Royal Never Give Up та Team Spirit вийшли у чвертьфінали.

Ком’юніті розвеселив той факт, що долю другого місця у групі А визначав кидок монетки. Команди Nigma Galaxy та Royal Never Give Up набрали абсолютно однакову статистику, але за правилами друге місце займала не та команда, що виграла в очній зустрічі, а та, що виграла випадковим чином при підкиданні монетки.

Добре, що від монетки не залежало вийде команда з групи чи ні, жеребкування визначало тільки те, в яку частину сітки потраплять команди.

Результати групової стадії 

Сітка Play-off

Пряма трансляція українською мовою

Читайте також більше інформації про турнір у Саудівській Аравії.

Материалы по теме

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Падіння титанів. Легендарні клуби не змогли відібратися на The International, а NAVI Junior в двох кроках від мрії

0

Одразу два легендарних клуби не змогли пробитися через закриті кваліфікації Західної Європи на The International. В чвертьфіналах нижньої сітки тег, який двічи вигравав TI програв NAVI.Junior!

Team Spirit виграли перший мільйонник від PGL

0

Перемогою російської команди Team Spirit завершився мільйонник PGL Wallachia Season 1. За перше місце Спіріти отримали 300 тисяч доларів США.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.