Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известная организация Ninjas in Pyjamas возвращается на профессиональную Dota 2 сцену.

0e6218f3b08a90519f94412c58bc4699

Последний состав NiP ушел из организации в июне 2017 года. Тогда состав представляли Era, qojqva, Trixi, iNSania и H4nni. 

После The International 2018 ppd и 33 покинули OpTiC Gaming. В новый микс Shangri-La игроки позвали Ace и FATA из Team Secret, а также Saksa.

Состав NiP Gaming

 Маркус Ace Хёлгард
 Адриан Fata Тринкс
 Нета 33 Шапира
 Мартин Saksa Саздов
 Питер ppd Дагер

Материалы по теме

MOUZ зробили сенсацію та викинули NiP з IEM Cologne 2022. Ніндзі зайняли лише 7-8 місце

0

IEM Cologne 2022 можна сміливо називати самим непередбачуваним турніром. Майже у всіх матчах явні фаворити програють, а аутсайдери здобувають гучні перемоги. От і MOUZ у черговий раз перевернули все з ніг на голову та обіграли NiP, яким дехто з авторитетів прогнозував місце у топі турніру.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на четвертий день групової стадії турніру

Вчора ми конкретно пролетіли з прогнозами. Аутсайдери дивували, гранди теж, але зі знаком мінус. В результаті субота стала найнеочікуванішим за результатами днем на IEM Cologne 2022.

G2 програли NiP та залишають IEM Cologne 2022. NiP зіграють проти MOUZ

0

Куплена у NAVI за величезні гроші зірка не змогла вивести склад G2 у ТОР — це вже можна констатувати. Можна довго сперечатися, чи у m0NESY проблема, чи є інші причини такого тьмяного виступу, проте факт залишається фактом — самураї поповнюють групу невдах, які не змогли вийти з групи на IEM Cologne 2022.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на третій день групової стадії турніру

Розпочинається третій ігровий день IEM Cologne 2022 і ми пропонуємо вашій увазі розклад та огляд матчів, яки будуть проходити сьогодні. Частина команд вже забезпечила собі місце у Play-off і буде змагатися лише за більш вигідний посів у фінальній сітці, а от інша частина буде змагатися за життя на турнірі. Хтось залишиться за бортом, а хтось