Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вчера, 20 мая, появилась новость о том, что организаторы ESL One Birmingham 2018 нашли замену Natus Vincere, а уже сегодня стало известно что этим коллективом стал Team Spirit.

9cfydEiNGJ4

Последний участник ESL One Birmingham 2018 оставался неизвестным после того, как Natus Vincere заменили Николу LeBronDota Поповича на Федора velheor Русихина и снялись с ESL One Birmingham 2018. Вчера, 20 мая, организаторы пообещали объявить имя последнего коллектива. Теперь же стало известно, что последний, 12 слот на мейджоре заняли Team Spirit.

Spirit заняли место “рожденных побеждать” в группе “А”, где им в первом матче предстоит сыграть с Virtus.pro. Кроме СНГ-коллективов в группе также находятся Evil Geniuses и Fnatic. ESL One Birmingham 2018 пройдет в период с 23 по 27 мая на площадке Arena Birmingham. Двенадцать коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $1,500,000 и 1,500 рейтинговых очков Dota Pro Circuit.

Источник

Материалы по теме

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.

Влог. Як українці під час війни в колаборації з росіянами The International вигравали

0

Російський клуб Team Spirit опублікував 40-ка хвилинне пропагандистське відео про те, як українці Miro та Yatoro під час повномасштабної війни з Росією, коли їх земляків вбивають тисячами, продовжують приємно спілкуватися, виходити на сцену, грати і вигравати Чемпіонат світу з Dota 2 разом з росіянами, гордо несучи на грудях рекламу забороненого в Україні російського букмекера 1xbet.

Team Spirit стали дворазовими переможцями The International, розгромивши в фіналі Gamin Gladiators

Team Spirit без будь-яких шансів розгромили Gamin Gladiators і стали дворазовими чемпіонами The International. Лише на початку третьої карти GG мали певну перевагу і Dota Plus навіть видавала прогноз 96 на 4 відсотки на користь європейського колективу, проте Spirit впевнено перевернули гру і не залишили жодного сумніву в тому, яка команда була найкращою у 2023