Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Без перебільшення головний стрімер українського кіберспорту Арсеній Триноженко зміг відстояти свій канал на платформі Twitch. Раніше його було забанено назавжди через регулярні спроби донести до російської аудиторії правду щодо війни в Україні у відповідь на що стример регулярно отримував скарги від росіян.

Після розгляду апеляції Twitch скоротив покарання з довічного до 14 діб з огляду на ситуацію.

Вітаємо, ceh9

Після розгляду справи ми можемо підтвердити, що вам було видано правильне покарання. Однак, враховуючи деталі вашої справи, включаючи каяття, виражене у вашій апеляції, ми вирішили скоротити термін вашого покарання.

Тепер термін дії вашого покарання спливає через 14 календарних днів після його винесення. Після закінчення 14 календарних днів із моменту винесення рішення. Після цього терміну ви зможете знову користуватися нашими послугами. Будь ласка, зверніть увагу, що страйк залишиться на вашому обліковому записі.

Сподіваємося, Арсеній Триноженко і на далі буде робити ту важливу справу, яку він робить зараз. Надзвичайно важливо доносити правду зомбованій норативами про СНД-кіберспорт аудиторії.

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

Twitch в Росії оштрафували на 2 мільйони рублів за відмову від локалізації даних росіян. При повторному порушенні штраф може зрости до 18 мільйонів

В Росії оштрафували кілька великих компаній у тому числі й Twitch за відмову локалізувати дані російських користувачів. Твіч отримав штраф у 2 мільйони рублів, окрім стрімінгової платформи штрафи виписали фотохостингу Pinterest та компанії UPS.

Арсеній Ceh9 Триноженко отримав довічний бан на твіч за розпалювання ненависті

Арсеній Ceh9 Триноженко останнім часом регулярно отримував бани на платформі Twich, але завжди це були лише тимчасові блокування. На цей раз Twitch видав перманентний бан, тобто заблокував Арсенія назавжди.