Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Одразу два топові клуби, що спеціалізуються на Dota 2, планують підписати склади з Counter-Strike 2, про це повідомив портал sheepesports.

За інформацією порталу склади з найпопулярнішого командного шутера планують зібрати Gaimin Gladiators і Tundra. Обидва клуби прагнуть придбати вже готові конкурентні склади, які будуть виступати на високому рівні на міжнародній арені. Деякі джерела кажуть, що це можуть бути склади Gamer Legion або Apex. 

Канадійський клуб Gaimin Gladiators насамперед відомий своїм видатним виступом в Dota 2 у 2023 році, коли команда домінувала на професійній сцені, вигравши кілька топових турнірів і посівши друге місце на The International. 

Британська організація з російським фінансуванням Tundra Esports відома насамперед своїм складом з Dota 2, який у 2022 році виграв The International і зароби понад 8 мільйонів доларів США. 

Активність клубів говорить про бурхливий розвиток CS2, на який багато організацій покладає великі надії, особливо починаючи з 2025 року, коли зникнуть партнерські ліги і середовище стане більш конкурентним. 

Материалы по теме

Gaimin Gladiators викупили повний склад ECSTATIC, прагнучи повернутися в Counter-Strike

0

Пов’язаний з Росією канадійський клуб Gaimin Gladiators підписав склад з CS2. До відомого в Dota 2 клубу у повному складі доєдналася данська команда ECSTATIC, яка змогла показати себе на останньому Мейджорі.

Tundra Esports звільнила MinD_ContRoL, його тимчасово замінить колишній український гравець NAVI

0

Клуб Tundra Esports звільнив MinD_ContRoL. Розставання сталося через конфлікт в команді. На стрімі колишній гравець Тундри повідомив, що до його думки перестали прислухатися і керування колективом перебрав на себе росіянин і любитель малювати Z-свастику Pure.

Gaimin Gladiators домінують на просцені Dota 2. Команда виграла четвертий ТІР-1 турнір поспіль

0

Команда Gaimin Gladiators виграла четвертий великий турнір протягом 2023 року. Європейська п’ятірка демонструє нечувану в останні роки домінацію на професійній сцені Dota 2.