Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EA вирішили переосмислити стратегію свого розвитку і звільнять 5% співробітників компанії, що складає сотні осіб. Також буде закрито кілька проектів. Це скорочення стало черговим в цілій низці масових скорочень в найбільших ігрових і кіберспортивних компаніях світу.

  • EA звільнить 5% співробітників компанії – близько 670 осіб. Скорочення торкнуться не всі підрозділи.
  • Компанія закриє кілька офісів та припинить підтримку деяких сервісних ігор на кшталт MLB Tap Sports та F1 Mobile Racing.
  • EA почне більше фокусуватись на іграх за власними IP.
  • Компанія відмовиться від випуску ігор за ліцензіями, які, на думку EA, не будуть успішними в умовах індустрії, що змінюється.
  • Розробка триквела Star Wars: Jedi, а також одиночних ігор з «Чорної пантери» та «Залізної людини» триває. Таким чином, зміна стратегії не торкнулася цих проектів.
  • Шутер по «Зоряним війнам» від Respawn скасували. Він був на ранній стадії виробництва. Згідно з попередніми даними ЗМІ, це була гра про мандалорського мисливця за головами.
  • Студію Ridgeline закриють. Деякі її співробітники приєднаються до Ripple Effect. Вони будуть працювати з командами DICE та Criterion над наступною частиною Battlefield.
  • Розробка наступної Mass Effect продовжується, але зараз студія BioWare повністю зосереджена на Dragon Age Dreadwolf.

Материалы по теме

EA та MARVEL ENTERTAINMENT об’єдналися для створення комп’ютерних ігор навколо всесвіту Марвел

EA та MARVEL ENTERTAINMENT оголосили про колаборацію. Компанії об’єднають зусилля для створення нових комп’ютерних ігор за всесвітом Марвел.

Українську студію WePlay номінували на престижну премію EMMI. Окрім них за премію будуть боротись Valve, Riot, Blizzard та EA Sports

Українську студію кіберспортивних трансляцій WePlay номінували на престижну міжнародну премію EMMI у розділі ESPORTS CHAMPIONSHIP COVERAGE.

Нидерланды признали лутбоксы в FIFA разновидностью азартных игр. EA светит штраф €250 тыс. в неделю

Компании-разработчику грозит штраф в четверть миллиона евро еженедельно в случае, если лутбоксы футбольного симулятора не будут отключены в Нидерландах в течении трех недель.