Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Twistzz дав коротке інтерв’ю нашому спеціальному кореспонденту D3str0_o після виходу в Play-off після перемоги над росіянами Cloud9.

Коли настав переломний момент, що ви зрозуміли, що можете камбекнути?

На перших овертаймах. Ми почали більше вірити в себе, що суттєво покращило стрільбу та командний дух.

Ми чули, як Cloud9 лили купу лайна в ваш бік під час гри. Як думаєш, це прийнятно в кіберспорті?

Пфф, та це норм. Всі одне на одного наговорюють під час гри. Це норма, особливо для Бумича, Перфекто, Еліка, у них за спиною не один турнір і вони можуть собі це дозволити, я розумію чому вони одні з найкращих. Це гра. Це спорт. Будь-де в спорті існує подібне явище. Я думаю це норма.

Твоя кар’єра вже налічує приблизно 8 років, хто був для тебе найкращим тіммейтом, як гравець і просто як людина?

Ropz. За ці роки у нас з Робіном шикарна синергія. Я розумію його у всіх сенсах. Грати з ним було неперевершено. Він найкращий.

Яке ком’юніті найкраще особисто для тебе?

Відверто хз. У Faze дуже лояльна фанбаза. Звичайно, це складно, коли ви одна з найкращих команд, ком’юніті змінюється саме по собі, бо гра нова. Але загалом мені просто подобається фанбаза Faze.

Роблячи висновок з останніх турнірів: CS2- ESports ready?

Я б сказав так. Так вона специфічна, плюс на Бласті ми граємо на старій версії гри. Багато речей відчуваються інакше: мапи, графіка, механіка, але вона точно готова до кіберспорту, до того ж вона покращується кожного дня, розробники багато над нею працюють.

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.

FaZe стали першими фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 – першого Чемпіоната світу в історії Counter-Strike 2

0

FaZe стали першими гранд-фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 після впевненої перемоги над Vitality в протистоянні на трьох картах. Кожна з команд домінувала на одній з карт, а доля матчу вирішувалася на Інферно.