Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Экстрасенс Светлана снова пришла в гости к студии Maincast и поведала кто же станет победителем в групповом этапе.

Первым делом она взяла фотографию NAVI, которую туда подложили для проверки.

Что я могу сказать… У них вопрос большой. Большой и красный вопрос…

Далее Светлана посмотрела на фотографии AWF и Mag и сказала:

Они не будут играть. У них корона. Новости читала.

Что за название Alliance? Из-за названия будут проблемы, название нужно поменять. Я потом напишу на какое и потом будет им счастье.

Также Светлана спрогнозировала победу Aster только благодаря их логотипу.

Кульминацией стало то, что она сказала, что в Alliance был разрыв и они поделились на четверти, и одна четверть была отдельно от всех. Таким образом она намекнула на Fng, который ранее не смог приехать на буткемп:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Определился чемпион турнира по Mortal Kombat 11 от WePlay — им стал чернокожий гей в костюме синей лисы

В заключении, Светлана выбрала две команды, которые победят в групповом этапе – Aster и Nigma, и забрала фото KuroKy себе домой, что бы он победил.

Материалы по теме

Українські шанувальники кіберспорту продовжують масово дивитися російськомовні трансляції в тому числі студії колишніх Рухабівців

Українські фанати кіберспорту продовжують дивитися російськомовні канали попри те, що триває війна. Про це можна дізнатися із аналітики порталу streamscharts.com Так дослідження аудиторії каналу студії Мейнкаст з Dota 2 показало, що ледь не половина її глядачів не нехтує трансляціями російськомовної студії Paragon, яка хоч і зареєстрована в Німеччині, але фактично складається з колишніх співробітників Рухабу.

Фонд власника NAVI Максима Кріпи разом з NAVI, Maincast і S.T.A.L.K.E.R. 2 повідомили, що передали на фронт 100 мікроавтобусів

Фонд власника NAVI та Maincast Максима Кріпи (за даними Forbes UA) MK Foundation у співпраці з NAVI, Maincast та розробниками S.T.A.L.K.E.R. 2 передав для потреб ЗСУ 100 вантажних бусів. Інформація і відео про це з’явилися у телеграм каналі студії Maincast.

Хедлайнер студії Maincast Віталій Волочай “вибачився” перед Virtus.pro за лайно с логотипом російського клубу

0

Хедлайнер студії Maincast Віталій Волочай “вибачився” перед Virtus.pro за те, що канал студії виклав відео з відомим українським блогером Лебігою, який показує на відео лайно, до якого примальовано логотип Virtus.pro

Міністерство закордонних справ України почало взаємодіяти з українським кіберспортом

Міністерство закордонних справ України почало співпрацю з кіберспортстивними командами з метою розширення публічної дипломатії. Першу акцію міністерство провело не з NAVI, де це все ще не можливо через присутність в клубі росіян, а з Monte, які вважаються максимально проукраїнською командою.