Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стал известен победитель соревнования WePlay Ultimate Fighting League Season 1 по Mortal Kombat 11. Им стал игрок SonicFox из США, который заработал $ 15 000 за победу на турнире.

Игрок SonicFox из США победил Tekken Master из Бахрейна и стал чемпионом первого сезона WePlay Ultimate Fighting League по Mortal Kombat 11.

Призовой фонд распределился следующим образом:

  1. SonicFox – $15 000;
  2. Tekken Master – $10 000;
  3. Rewind – $8 000;
  4. MK_Azerbaijan – $6 000;
  5. Dragon – $3 500;
  6. Konqueror249 – $3 500;
  7. A F0xy Grampa – $2 000;
  8. ArnKratos – $2 000;

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Матч дня. Virtus.pro против Liquid на ESL Pro League S13

В рамках первого сезона WUFL проходят соревнования по Mortal Kombat 11 (25–28 марта), SOULCALIBUR VI (01–04 апреля) и Tekken 7 (08–11 апреля). Призовой фонд в размере $150 000 будет разделен поровну между тремя соревнованиями. Съемки мероприятия проходят в WePlay Esports Arena Kyiv, уже знакомой зрителям WePlay Dragon Temple.

Материалы по теме

Ймовірно в новому Mortal Kombat з’явиться українська мова

В Mortal Kombat скоріше за все з’явиться українська мова. Хоча так це чи ні ми дізнаємося 19 вересня, коли гра офіційно вийде, проте вже зараз розробники запустили українськомовну версію сайту, де можна зробити передзамовлення гри і отримати в подарунок ігрового персонажа Шан Цзуна.

WePlay Esports змінює назву та переорієнтовується на нові види діяльності

WePlay Esports оголосили про ребрендинг та зміни в напрямку розвитку компанії. Відтепер найбільш креативний ТО буде називатися WePlay Studios і не буде мати чіткої прив’язки до кіберспорту.

WePlay Esports адаптуються до війни. Компанія призупиняє роботу своєї турнірної платформи

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet. 

WePlay Esports оголосила список талантів, які висвітлюватимуть BLAST Fall Showdown українською мовою

WePlay Esports відповідатиме за офіційну українськомовну трансляцію турніру BLAST Fall Showdown. Чемпіонат розпочнеться 19 та триватиме до 23 жовтня.  16 команд змагатимуться за 135 000 доларів США та два слоти у фінальний турнір року.