Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ENCE перемогли у першому півфіналі Gamers8 і стали першими фіналістами супертурніру від арабських шейхів. Колись непримітна фінська команда потроху-потроху, але піднялася в рейтингу Valve на перше місце.

Так, ENCE все ще не вдається виграти Мейджор, або дійсно топові турніри типу Катовіце чи Кельну, проте вони регулярно заходять в топ і от знову опинилися в одному кроці від перемоги на великому чемпіонаті. 

В півфіналі турніру в Ріяді команді протистояли Heroic, які були очевидними фаворитами, проте сервер перетворив андердогів ледь не у фаворитів турніру. 

На Nuke, яку обрали ENCE, команди влаштували справжню зарубу, де спочатку камбечили ENCE, а потім вже Heroic витягли гру на додатковий час. Проте ENCE сьогодні просто були краще і спочатку виграли додаткові, а потім анігілювали данців на їх виборі Overpass. 

Рахунок другої карти показав просто приголомшливу перевагу Snappi і компанії. 16-5 у грі за виживання – це заявка на перемогу на всьому турнірі. 

В фіналі Gamers8 команда зустрінеться з переможцями пари Vitality – G2. 

Материалы по теме

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Купили всіх. Riot останніми, але прогнулися під Саудівську Аравію

На майбутньому Esports World Cup (колишній фестиваль Gamers8), який повинен відбутися в липні 2024 у Ріяді відбудеться великий турнір з League of Legend. Про це повідомляє репортер Jacob Wolf, який дізнався про плани Riot з внутрішньої переписки компанії.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.