Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ENCE оголосила, що вони запускають академічну команду, як це вже зробили багато світових грандів. Фіни підписали контракт з п’ятьма молодими гравцями, тренером, а також керівником програми. Усі п’ятеро гравців та менеджер родом з Фінляндії, а тренером став британець. 

Заява команди

Протягом кількох тижнів ми тестували та спілкувалися з рядом неймовірно талановитих гравців. Під час випробувань кожен продемонстрував чудове почуття командного духу. Ми мали задоволення бути свідками фантастичних індивідуальних виступів, але найголовніше те, що всі гравці виявили бажання стати частиною першої в історії команди ENCE Academy. Крім фінських гравців, ми дивилися і на безліч талановитих міжнародних гравців.

Команда нашої академії вже сформована, і ми раді цьому. Ми пишаємося тим, що починаємо розвивати цю команду разом із Джорджем Whitey Уайтом. Ми хочемо запропонувати нашим гравцям найкращі умови для розвитку в міжнародному ігровому полі.

Склад команди

Paavo podi Heiskanen
Ville myltsi Vilkman
Henri HENU Ylilehto
Youssef juissi Adam
Veeti S1rva Sirva

Читайте також про виступ збірної України на Чемпіонаті Європи з CS:GO.

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.