Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ENCE та G2 вийшли у Гранд-фінал IEM Cologne 2023. Команди розгромили всіх на груповій стадії і підтвердили рівень вже на стадії Play-off.

В першому матчі передостаннього ігрового дня Кельну ENCE неочікувано для всіх розправилися з Vitality. В дуже рівному протистоянні команди обмінялися піками з однаковим рахунком 16-14 і доля матчу вирішувалася на Vertigo. 

Найненависніша карта виявилася щасливою для ENCE, які віддали початок, але після повернення в гру пройшлися катком по суперниках. У завтрашньому фіналі команда має шанси взяти вже другий титул за рік, причому титул такого рівня, який клуб ще не отримував за свою історію. 

В другому півфіналі всі сподівалися на тріумф Astralis, які дійсно здивували своїм перфоменсом у попередніх матчах, проте дива не сталося. Данська зірка програла в півфіналі Кельна вп’яте поспіль! Не дивлячись на всі зусилля команді Девайса не вдалося взяти реванш у G2 і вони їдуть додому. Можливо причиною цього стала “відсутність на сервері” Buzz, який в попередні дні був локомотивом команди.

У фіналі IEM Cologne 2023 G2 зустрінуться з ENCE і очевидно, що будуть фаворитами. З іншого боку ENCE показали настільки стабільну гру, що завтрашній фінал обіцяє бути конкурентним, цікавим і непередбачуваним. 

Материалы по теме

G2 створив альянс з INVICTUS GAMING, розпочинаючи експансію на ринок Китаю

0

Кіберспортивний клуб G2 вперше у своїй історії долучається до Dota 2. Для цього клуб об’єднався з китайською командою INVICTUS GAMING. Склад буде виступати під назвою G2.iG

gla1ve і kuben офіційно приєдналися до ENCE. Заяви клубу та гравців

0

gla1ve та kuben офіційно приєдналися до ENCE, про це клуб повідомив у себе на сайті. Чотирикратний чемпіон мейджора передбачувано стане новим лідером команди замість snappi, який перейшов у Falcons, а kuben стане новим тренером команди.

G2 замінюють jks на nexa, який повертається після невдалого періоду в OG

0

nexa повернувся до складу G2. Гравець залишив OG і замінить в G2 jks, якого виставили на трансфер абсолютно несподівано для всієї спільноти, бо за ігровими показниками Джастін явно кращий за серба.

Портал HLTV повідомляє, що G2 переведуть jks на лаву запасних

CS
0

Портал HLTV з посиланням на власні джерела повідомляє, що G2 найближчим часом відправлять на лаву запасних Джастіна jks⁠ Севіджа.