Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В третьому півфіналі Стадії Чемпіонів PGL Major Antwerp 2022 зустрінуться ENCE  та Copenhagen Flames. Початок матчу о 17.30 за Києвом. 

В цій парі є явний фаворит, принаймні теоретично ENCE вважаються значно сильнішими, що підтверджують своїми коефіцієнтами й експерти букмекерських контор. За статистикою між командами в останній час зазвичай вигравали ENCE, але на останньому Бласті данська команда була сильнішою.

Також о 21.00 сьогодні відбудеться найочікуваніший чвертьфінал між NAVI та Heroic, де останні спробують повторити свій успіх на RMR.

UPD: ENCE  прогнозовано пройшли в півфінал, де зустрінуться з переможцями пари NAVI – Heroic. Матч закінчився з рахунком 2-0 досить легкою перемогою ENCE. Результати та статистика матчу нижче.

Склади команд

Статистика на картах

Статистика між командами

РЕЗУЛЬТАТ МАТЧУ

СТАТИСТИКА МАТЧУ

НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ МАТЧУ


Пряма трансляція матчів українською

Пряма трансляція матчів англійською

Пряма трансляція матчів російською

Раніше ми писали про те, що в першому чвертьфіналі мейджора FaZe обіграли NiP, а в другому півфіналі Spirit легко розібралися з FURIA

Дивіться також всю інформацію щодо стадії Чемпіонів на PGL Major Antwerp 2022

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.