Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ENCE оголосили про підписання Гая Nertz⁠ Ілуза з команди Endpoint. 23-річний ізраїльтянин приєднався до команди замість Вальдемара valde⁠ Бйорна Вангсо, якого у вівторок було звільнено з активного складу через «відмінності в стилі гри».

З листопада 2021 року Nertz грав у Endpoint та мав середній рейтинг 1,14. Найкращу результативність на топовому рівні — рейтинг 1,19 гравець показав у 16 ​​сезоні ESL Pro League у вересні.

«Ми вже деякий час спостерігаємо за Nertz⁠, оскільки його навички та потенціал незаперечні. Здається, він дуже добре підходить для команди, як з точки зору ролей, так і з точки зору особистості», — сказав ENCE. 

Після втрати Spinx, європейська команда почала швидко падати у світовому рейтингу, програючи на великих подіях далеко не самим сильним командам. Зрештою ENCE скотилися до 18 місця HLTV. 

Тим не менш ENCE мають запрошення на майже всі події найвищого рівня. Справжнім випробуванням для оновленого складу команди стане європейський RMR, який необхідно проходити, якщо команда планує попасти на BLAST Paris Major.

 

Склад ENCE

 Marco «⁠Snappi⁠» Pfeiffer
 Paweł «⁠dycha⁠» Dycha
 Pavle «⁠Maden⁠» Bošković
 Alvaro «⁠SunPayus⁠» Garcia
 Guy «⁠Nertz⁠» Iluz

 Eetu «⁠sAw⁠» Saha (тренер)

 Valdemar «⁠valde⁠» Bjørn Vangså (на трансфері)

Читайте також: Кіберспорт не справжній спорт. Пояснюємо на прикладі бійки футболістів українського Мінаю та російського Шинніка

Материалы по теме

ESL Challenger Rotterdam 2022. Нідерландська путівка у конференцію

Батьківщина дворазового чемпіона світу з Формули 1 прийматиме у себе вісім команд, котрі розіграють між собою призовий фонд у $100 000 та можливість отримати можливість поборотися за вихід у наступний сезон ESL Pro League.

ENCE стала четвертою командою, яка вийшла на IEM Rio Major у статусі легенд

Команда ENCE без проблем впоралася з BiG в ключовому матчі за вихід в легенди IEM Rio Major.

MOUZ виграли групу та інші несподіванки! Результати в Групі С на ESL Pro League 16

На ESL Pro League 16 завершилися ігри в групі С і результати цієї не самої потужної групи просто вражають. З першого місця в основну частину турніру пройшов явний аутсайдер групи.