Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивная организация fnatic подписала Erikas EricTryceps Vaitkevicius в свой состав по Fortnite.

Screenshot_2

Эрикас стал четверым игроком fnatic по Fortnite. В апреле первым игроком организации стал Ettnix, затем были подписаны POW3R и Jarl. В первом игровом дне Summer Skirmish Series EU EricTryceps занял второе место, в то время как fnatic заняли пятую позицию. Спустя два дня организация объявила нового игрока. 

Screenshot_1

Материалы по теме

G2 перемогли у весняному фіналі LEC. Всі результати турніру

0

G2 перемогли Fnatic в фіналі європейської ліги з LoL – LEC. Підсумковий рахунок на табло склав 3-1. За перемогу G2 отримали пряме запрошення на MSI. 

fnatic замінили три гравці в основному складі з CS2

0

fnatic оголосили новий ростер з CS2. Команда замінила одразу трьох гравців основного складу, намагаючись повернутись до світового Олімпу.

fnatic перемогли на VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір обійшов за переглядами Thunderpick World Championship

Перемогою fnatic завершився досить великий міжнародний турнір з VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір був цікавий для нашої аудиторії тим, що в ньому брала участь велика кількість топових команд, а також японська команда FENNEL, яку тренує український спеціаліст Іван Johnta Шевцов.

fnatic попрощалися з Mezii. Ймовірно гравець приєднається до Vitality

Клуб fnatic попрощався зі своїм ключовим гравцем Mezii. Хоча команда і мала наміри грати з гравцем й надалі, він зажадав перейти в іншу організацію і фнатіки пішли йому на зустріч. Ймовірно Mezii найближчим часом приєднається до Vitality.