Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комісія з доброчинності в кіберспорті ESIC забанила на два роки професійного російського гравця команди Forze Ерхана «Gokushima» Багинанова. За рядом джерел 23-річний росіянин був замішаним у кількох десятках договірних матчів, на яких, за різними оцінками заробив від 100 до 400 тисяч доларів США.

Доводиться лише дивуватися настільки м’якому рішенню ESIC за доведену провину, за яку в багатьох країнах гравець міг би отримати реальний термін ув’язнення.

Публічна заява про притягнення до дисциплінарної відповідальності гравця Ерхана «Gokushima» Багинанова

Вступ до публічної заяви ESIC:

Комісія з доброчесності в кіберспорті (ESIC) завершила розслідування ймовірних порушень Кодексу поведінки ESIC та Антикорупційного кодексу Ерханом «Gokushima» Багинановим. Це розслідування було розпочато після отримання детальної стенограми інтерв’ю та підтверджуючих доказів, включаючи зізнання, що вказують на договірні матчі.

Результати розслідування:

Докази, отримані під час розслідування, свідчать про те, що пан Багинанов брав участь у діях, які порушували Кодекс поведінки ESIC та Антикорупційний кодекс, зокрема щодо договірних матчів, порушуючи:

Антикорупційний кодекс ESIC:

2.1 Корупція:

2.1.1 Фіксація або хитрість у будь-який спосіб чи іншим чином неналежний вплив, або участь у будь-яких спробах виправити чи хитрувати будь-яким чином, чи іншим неналежним чином вплинути на результат, прогрес, поведінку чи будь-який інший аспект будь-якого Матчу.

2.2 Ставки:

2.2.1 Ставки на будь-який матч, включно з матчами, у яких ви були професійним учасником під час подій ESL IEM, як описано в порушеннях вище.

2.2.2 Сприяння, пособництво, підбурювання або іншим чином допомога будь-якій стороні у вчиненні дій, описаних у 2.2.1. 

2.4.2 до 2.4.5 Неможливість розкрити ESIC повне та правдиве розкриття всіх фактів та обставин щодо дій, описаних у 2.1 та 2.2.

Подальші правопорушення згідно зі статтями Кодексу поведінки ESIC:

2.1.5 Якщо факти передбачуваного інциденту належним чином або чітко не охоплюються будь-яким із зазначених вище правопорушень, поведінка, яка принижує репутацію кіберспорту, гри, події, ESIC або члена.

2.2.8 Маніпуляція матчами з невідповідних причин.

Дії та санкції ESIC:

На підставі своїх висновків ESIC підтверджує санкції у вигляді дискваліфікації проти Ерхана «Gokushima» Багинанова, які будуть діяти протягом дворічного періоду з наступної дати:

  • Дата початку: 27 березня 2024 року
  • Кінцева дата: 26 березня 2026 року

Відповідно пану Багинанову забороняється брати участь у будь-яких заходах членів ESIC протягом цього періоду. Дотримання всіх відповідних положень Антикорупційного кодексу ESIC вимагається протягом усього терміну дії цього Наказу про дискваліфікацію.

Материалы по теме

smooya пообіцяв більше не грати за росіян і перерахувати всі гроші з EPL на допомогу Україні, але з цього нічого не вийде

0

Британський кіберспортсмен smooya знову перевзувся і пообіцяв перерахувати всі зароблені на EPL гроші на користь України.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

smooya вибачився перед Forze, а Ceh9 запропонував британцю грошей, якщо тому не вистачає на їжу і він ладен продатися росіянам

0

Британський легіонер команди Forze – smooya дав задню, відмовившись від гасла “Слава Україні”. Схоже після його перфомансу росіяни провели з снайпером серйозну бесіду з погрозами його звільнити прямо в середині турніру.

Ймовірно Forze прибрали smooya зі складу після його поста “Slava Ukraini”

0

Джерела повідомляють, що наступний матч на ESL PRO League російська команда Forze гратиме з тренером, який замінить британця smooya.