Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Доказательств, предоставленных самим Сергеем lmbt Бежановым и forZe оказалось достаточно, чтобы снять все обвинения в абузе бага и отменить бан сроком в 7,5 месяцев.

Об этом сообщают источники портала Cybersport.ru. Тренер и его организация смогли опровергнуть факт использования бага, предоставив сведения, которые говорят, что Сергей в принципе не мог получать какое-либо преимущество от возникших ситуациях в матчах.

Тот же источник утверждает, что подобный прецедент приведет к тому, что и остальные решения о принятых санкциях по отношению к другим наставникам будут пересмотрены.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Edward: «Открыт к предложениям со всего мира»

Напомним, что Сергей получил бан за якобы использование тренерского бага обзора, хотя во время матча своей команды forZe он находился в прямом эфире студии аналитики. Лично CEO заявил, что организация будет отстаивать репутацию тренера.

Материалы по теме

Інша сторона кіберспорту. Розслідування про те, як ESL, Spirit, OG та інші кіберспортивні організації продовжують працювати з забороненим збанкротілим букмекером

Одним з основних рушіїв кіберспорту безумовно є букмекерські контори, які спонсорують більшість провідних кіберспортивних команд світу та активно вкладають гроші в рекламу на великих кіберспортивних турнірах. Проте є серед них такі, які стали справжніми вигнанцями у світі великого спорту і загалом в цивілізованому світі, проте продовжують активно працювати в кіберспорті, а найбільші кіберспортивні клуби, студії

Винуваті не ESIC! Комісія з доброчесності в кіберспорті повідомила, що це не вони, а Valve так жорстко карають тренерів

Після нищівної критики ESIC (організації, яка намагається контролювати чесну гру у CS:GO) професійними гравцями, командами та ЗМІ, організація зробила спробу перерахувати покарання для тренерів та зробити їх більш адекватними та такими, що відповідають реальній провині.

Сергій lmbt Бежанов став тренером новоствореної команди TITANS, за яку грають його колишні підопічні з MOUZ

Сергій lmbt Бежанов повертається у великий CS:GO разом з новою організацією, у якій буде грати два його колишніх підопічних по команді MOUZ.

Луїс peacemaker⁠ Тадеу повідомив, що ESIC зняла з нього дворічну дискваліфікацію після наведення доказів його невинності

0

Відомий бразильський тренер peacemaker⁠, якого було дискваліфіковано перед самим мейджором, повідомив, що його реабілітували.