Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

Консультативна рада виконуватиме ключову роль, надаючи експертні поради головному виконавчому директору ESIC з низки важливих галузевих питань. Головне, що до ради увійшли два топменеджери двох провідних кіберспортивних операторів ESL та BLAST, а це означає, що тепер буде дуже складно звинувачувати ESIC у відсутності експертизи і некомпетентності.

Попри всю критику ESIC і раніше визнавалася, як регулюючий орган як Valve, так і всіма провідними турнірними організаторами. Наразі організація підсилила свій статус головного арбітра в кіберспорті. 

До правління ради увійшли: 

  • Девід Нейчел, старший віце-президент із зв’язків із громадськістю та міжнародних зв’язків ESL FACEIT Group (EFG). Він має більш ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в індустрії відеоігор, включаючи важливі ролі в Activision-Blizzard та Electronic Arts. Глибокий вплив Девіда на міжнародні та громадські ініціативи робить його безцінним доповненням до правління. 
  • Роббі Дуек, генеральний директор BLAST, також приєднався до Консультативної ради, принісши багатий досвід роботи в Google і Disney. Роббі відзначають за його стратегічне лідерство та його важливу роль у піднесенні кіберспорту до важливої ​​глобальної платформи розваг. 

«І Девід, і Роббі мають надзвичайну глибину знань і пристрасть до просування кіберспорту», ​​— сказав Стівен Ханна, генеральний директор ESIC. «Їхній досвід матиме вирішальне значення, коли ми орієнтуємося в еволюцію кіберспорту та прагнемо підтримувати єдність, на яку очікує та заслуговує наша галузь». 

Роббі Дуек, генеральний директор BLAST, сказав: «Для мене велика честь отримати можливість підтримати Global Esports Industry Advisory Board та ESIC у їхніх прагненнях створити найкраще та найсправедливіше середовище для гравців, команд і вболівальників». 

Девід Нейхель, старший віце-президент із зв’язків із громадськістю та міжнародних зв’язків ESL FACEIT Group (EFG), також прокоментував: «Для мене справжня честь приєднатися до Консультативної ради глобальної індустрії кіберспорту та підтримати успішний шлях ESIC. Чесна гра та чесність є основою кіберспорту. Ми завдячуємо цим гравцям і вболівальникам». 

Материалы по теме

Стало відоме хто і де саме проведе перший Мейджор з CS2 у 2025 році

0

За інформацією джерел HLTV перший Мейджор у 2025 році проведе BLAST і турнір відбудеться в Сполучених Штатах Америки. Мейджор стане першим турніром такого рівня на континенті з 2018 року. Тоді чемпіонами найпрестижнішого змагання стали американці Cloud9.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.

Організатори Esports World Cup 2024 розповіли, як вони розподілять 20 мільйонів доларів за командним заліком свого турніру

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.