Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комиссия по противодействию коррупции в киберспорте (ESIC) выпустила официальное заявление, где сообщила что в ближайшие четыре недели выпустит отчёт о договорных матчах в лиге ESEA MDL.

Как стало известно, комиссия уже расследует случаи организации договорных матчей в этой лиге в течение последних 18 месяцев. На данный момент ESIC не раскрыла никакой конкретики, в частности, список подозреваемых команд, однако сообщила, что в настоящий момент ведётся 15 расследований.

ESEA MDL – это серия турниров, организованных компанией ESEA. Спонсором эвентов выступает известная марка напитков Mountain Dew.

Еще больше материалов вы сможете найти, подписавшись на наш телеграм-канал!

 

Материалы по теме

Міжнародний олімпійський комітет і Комісія доброчесності в кіберспорті (ESIC) оголосили про історичну співпрацю

Комісія з доброчесності в кіберспорті (ESIC) і Міжнародний олімпійський комітет (МОК), зокрема Відділ олімпійського руху МОК із запобігання маніпуляціям змаганнями (OM Unit PMC), оголосили про співпрацю. Організації обмінюватимуться інформацією і досвідом для боротьби з корупцією та іншими порушеннями в кіберспорті. 

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESIC запустили Академії FairPlay, щоб навчити гравців, тренерів, організаторів і вболівальників чесності в кіберспорті

0

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC, яку визнають Valve і всі великі турнірні оператори, оголосила про створення Академії FairPlay.

ESIC дискваліфікували російського гравця Forze, який заробив на договірних матчах сотні тисяч доларів

Комісія з доброчинності в кіберспорті ESIC забанила на два роки професійного російського гравця команди Forze Ерхана «Gokushima» Багинанова. За рядом джерел 23-річний росіянин був замішаним у кількох десятках договірних матчів, на яких, за різними оцінками заробив від 100 до 400 тисяч доларів США.