Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игроки Озгюр woxic Экер и Кан XANTARES Дурткардес анонсировали новую команду в CS:GO — Eternal Fire. Об этом сообщается на официальной странице в твиттере.

Изначально турецкий ФК «Галатасарай» мог подписать состав по CS:GO с Озгюром woxic Экером и Каном XANTARES Дурткардесом, но в итоге решили создать собственный клуб. XANTARES, который недавно освободился от контракта с BIG — станет капитаном команды.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: BIG досрочно освободила XANTARES от контракта

Состав Eternal Fire:

  • Озгюр woxic Экер;
  • Кан XANTARES Дурткардес;
  • Омер imoRR Караташ;
  • Бугра Calyx Аркын;
  • Исса ISSAA Мурад

Материалы по теме

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Команда з Косово Bad News Eagles перемогла турецьку п’ятірку Eternal Fire. За ними спостерігав та вболівав прем’єр-міністр Косово

0

Прем’єр-міністр Косово знову в тренді. Перед Мейджором він відвідав буткемп косовської команди Bad News Eagles, яка вперше в історії країни пройшла на Мейджор, а зараз викладає пости в інстаграм, де він вболіває за хлопців.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

NAVI з CS:GO розпадуться, якщо російські гравці не залишать батьківщину

NAVI можуть втратити свою команду з CS:GO, якщо росіяни не захочуть полишити Росію. Про це у своєму інтерв’ю для міжнародного видання The Washington Post повідомив CEO команди Євген Золотарьов.