Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивный клуб BIG преждевременно освободила от контракта Кана XANTARES Дурткардеса. CEO BIG сказал, что такое решение было принято, чтоб XANTARES присоединится к турецкой команде.

Ранее турецкий игрок в дисциплине CS:GO Озгюр woxic Экер в своём Twitter заявил, что он собрал новый состав и уже ищет для него организацию. А немецкий клуб BIG выставил своего рифлера — Кана XANTARES Дурткардеса на трансфер.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: СМИ: ФК «Галатасарай» может подписать состав XANTARES и woxic

Турецкий ФК «Галатасарай» может подписать состав по CS:GO с Озгюром woxic Экером и Каном XANTARES Дурткардесом. Galatasaray Espor — киберспортивное подразделение спортивного клуба «Галатасарай» сделало предложение турецкой команде. Об этом сообщается в твиттере Esporkolik, но сами игроки никаких заявлений не делали.

На Esporkolik указано, что к Galatasaray Espor присоединятся ещё Омер imoRR Караташ, Бугра Calyx Аркын и Ясин xfl0ud Коч.

Материалы по теме

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

CS:GO — остання версія Counter-Strike, випущена у 2012 році зараз є однією з найпопулярніших дисциплін кіберспорту у всьому світі.

BiG впоралися з k23 і отримали запрошення на Мейджор в Ріо

BiG в дуже складному поєдинку перемогли к23 і вибороли путівку на Мейджор. Доля двох карт матчу вирішувалася у додатковий час, а фінальну крапку команда Сірсона змогла поставити лише при рахунку 19-15 на вирішальній третій карті зустрічі.