Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Деякі джерела повідомляють, що популярна ігрова платформа FaceIT  стала доступною навіть без використання VPN в Криму. Нагадаємо, що доступ до ресурсу було припинено після анексії Криму Росією у 2014 році.

Розблокування доступу до FaceIT в Криму пов’язують з тим, що нещодавно платформу купили інвестори с Саудівської Аравії. Зараз ми перевіряємо цю інформацію.

 

Материалы по теме

Це війна! Valve позбавили сервери FaceIT їх головної конкурентної переваги

0

Після спроби FaceIT залишитися на плаву з початком ери CS2 Valve негайно вжила рішучих заходів. Схоже, компанія з Сіетлу не планує знову наступати на ті самі граблі і хоче тримати нову гру під повним контролем.

FaceIT тестують матчмейкінг і античіт в CS2 і запустили обмежений доступ тільки для топових гравців

0

Змагальна платформа FaceIT запустила обмежений матчмейкінг у CS2. Фактично фейсіт просто тестує ще сиру гру, сервери і античіт до неї. Саме тому пограти у першу хвилю тестування зможе дуже обмежена кількість гравців.

Саудівська Аравія прийматиме наступний Чемпіонат Світу IESF — це гарантує турніру всесвітню популярність

Саудівська Аравія продовжує монополізувати кіберспорт. Після грандіозного фестивалю Gamers8, на якому було розіграно цього року 45 мільйонів доларів США, саудити в наступному році проведуть не тільки Gamers8, а і Чемпіонат Світу IESF.

FaceIT запускають окремі ладери тільки для верифікованих користувачів

0

Змагальна платформа FaceIT розпочинає тестування окремого матчмейкінгу для верифікованих користувачів. Раніше FaceIT розпочали «м’яку» верифікацію користувачів, пропонуючи їм підтвердити свою особистість за допомогою надсилання фото документів.