Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України UESF презентувала нову форму, в якій кіберспортсмени виступатимуть на Чемпіонаті світу IESF та інших змаганнях.

Форма має концептуальний вигляд, бо на ній нанесені імена героїв, яки захищають Україну чи загинули на війні, виборюючи свободу. Вперше форму буде використано на Чемпіонаті світу в місті Яси, який відбудеться на початку осені. 

Презентуємо вам нову форму збірної України з кіберспорту, в якій вона захищатиме честь країни на чемпіонаті світу по версії IESF та інших міжнародних змаганнях.

На фоні нанесено імена та прізвища Героїв України, які захищають нашу країну чи поклали своє життя на її захист. 

Ми безмежно вдячні їм та всім воїнам, які боронять Україну від окупантів, та будемо з гордістю та честю носити цю форму, виступаючи на міжнародній спортивній арені та показуючи всьому світу незламність нашої нації!

Дякуємо за допомогу у створенні Дмитру Bamb1ni Кузьменко!

Слава Україні!

Материалы по теме

Коментатор студії Maincast вступив до лав ЗСУ. Рівно рік тому він набив на руці татуювання з логотипом Monte

0

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм. 

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.

ІУДИ! П’ять українських колаборантів гратимуть на російському турнірі за російські команди

Цинізм деяких українських гравців в Counter-Strike просто неможливо осягнути. Через два з половиною роки повномасштабної війни чимало професійних гравців не знаходять нічого поганого в грі за російські команди на турнірі, який організує російський букмекер.

В Росії відкрили перший державний кіберспортивний центр, де будуть вчити CS2, Dota 2 і пілотуванню FPV-дронів

В Росії відкрили перший державний центр кіберспорту, який буде повністю фінансуватися за державний кошт, а всі заняття будуть безкоштовними. Геймерів в центрі навчатимуть Dota 2, CS2 і пілотуванню FPV-дронів.