Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися всі ігри на PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR в Групі В та стали відомі всі вісім команд, що отримали путівки на мейджор у Бельгію.

В легенди з групи пройшли три команди — це Copenhagen Flames, Cloud9 та NiP, останні вийшли завдяки переграванням, де здолали ENCE з рахунком 2-1. 

Справжньою несподіванкою стала статистика Copenhagen Flames. Мало хто розраховував, що вони вийдуть на Мейджор в статусі легенд. 

До стадії претендентів потрапили очевидні фаворити ENCE, G2 та Astralis, а от останні дві команди здивували. Ними стали Spirit та Bad News Eagles. Вперше в історії команда з маленької країни Косово візьме участь у Мейджорі. 

Фінальний розподіл місць

Статистика турніру

В топ-8 гравців турніру потрапило аж 8 гравців Cloud9 (Players). Також Players стали найкращою командою групи В європейського RMR.

Більше інформації про те, як проходив турнір, шукайте в репортажі на сайті.

Материалы по теме

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Astralis та NiP ведуть перемовини навколо зворотнього трансферу device

Декілька джерел повідомляють, що клуби NiP та Astralis почали перемовини щодо зворотнього трансферу мегазірки CS:GO Ніколая device Рітза.

Після провалу на EPL 16 NiP змінюють гравця, IGL та мову спілкування

Команда NiP, яку останнім часом сильно штормить і яка примудрилася бездарно вилетіти з групи А на ESL Pro League 16, повідомила про підписання фінського гравця Aleksib. 

NiP презентували жіночий склад з CS:GO

0

Клуб NiP анонсував жіночий склад з CS:GO. Команда складається з чотирьох скандинавських гравчинь та представниці Франції.