Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

21 квітня стартує група B європейського RMR, у якій визначаться останні команди, які будуть брати участь у PGL Major Antwerp 2022 в травні. 

В групі B беруть участь 16 команд, але на відміну від групи А, яка вважалась більш потужною, в групі В розіграють тільки три слоти в стадію легенд. Загалом як і в групі А слотів на Мейджор буде 8.

Огляд команд групи В

Безумовно група В має значно слабший склад за групу А. Нагадаємо, що саме в групі А зійшлися два перших місця світового рейтингу NAVI та Faze. Окрім того, в першій групі вистачало і інших топових команд. 

В групі B можна відмітити Players, G2, NiP, Ence та Astralis – головних претендентів на стадію легенд. Можуть показати зуби і Entropique. Головна інтрига – хто забере три квоти в легенди, а кому з більш менш однаковоскілової тусовки доведеться відправитись у стадію претендентів.

Про систему проведення турніру

Швейцарська система дуже поширена на змаганнях у шахи. За цією системою у кожному наступному колі кожна команда обов’язково грає проти команди з таким саме як в неї співвідношенням перемог і поразок. Тобто після першого кола команди с перемогою також отримують у суперники команду, що перемогла, а команди з поразкою отримують у суперники команду, яка програла у першому колі. 

Як тільки команда набирає три перемоги чи три поразки, вона закінчує виступ. Якщо команда здобула 3 перемоги, то вона проходить до наступного кола змагань, якщо отримала 3 поразки, то вона вибуває з турніру.

Варіанти рахунку можуть бути наступні: 3-0 (таких команд може бути тільки дві й вони зіграють стикувальний матч за слот в основну стадію мейджора), 3-1 (всі команди виходять до стадії претендентів на мейджорі), 3-2 ці команди будуть грати стикувальні матчі за 6-8 місця та слоти у стадію претендентів на мейджорі. Команди с статистикою 0-3, 1-3, або 2-3 вибувають з турніру.

Турнірна таблиця після всіх ігор в групі В 

Результати ігор першого дня

Результати ігор другого дня

Результати ігор третього дня

Результати ігор четвертого дня

Вийшли на мейджор або вилетіли

Вийшли в легенди: Players, Copenhagen Flames та NiP
Вийшли в претенденти: ENCE, G2, Astralis, Bad News Eagles, Spirit
Вилетіли з турніру: Sprout, Sangal, Anonymo, SINNERS, HEET, Endpoint, ASG, Entropiq

Фінальні результати Групи В

Учасники Групи В


Українськомовна трансляція


Російськомовна трансляція


Англомовна трансляція

 Репортаж з ігор групи А можна знайти на цій сторінці.

Материалы по теме

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

RMR EU до BLAST Paris Major- трансляції, інформація про турнір, результати матчів (оновлюється)

Розпочинаються європейські кваліфікації RMR на BLAST Paris Major. Найкращі команди Європи, поділені на дві групи зійдуться у протистоянні, в результаті якого половина команд залишиться ні з чим, а половина виборе омріяні путівки на останній в історії Мейджор з CS:GO.

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Дві українські команди зіграли за слот у закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major. Результат і статистика матчу

Українська команда B8 у складній боротьбі змогла переграти інший український колектив LazerCats і вийшла у закриті кваліфікації на RMR до BLAST Paris Major.