Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

fnatic оголосили новий ростер з CS2. Команда замінила одразу трьох гравців основного складу, намагаючись повернутись до світового Олімпу.

Команда прокоментувала великі зміни в складі, який вже тривалий час не може знайти себе в сучасному CS.

Ми раді, що Bodyy очолить команду як лідер, щоб знайти новий підхід до наших стратегій. Його неймовірний досвід у всіх сферах і його досвід роботи з Afro має бути цікавим і дати плоди з часом.

Багато хто з вас не здивуються, дізнавшись, що MATYS приєднався до основного складу. Будучи неймовірним стрілком, на якого чекає захоплююче майбутнє, він привернув увагу багатьох і не без підстав.

Нарешті, представлення Kyuubii може бути несподіванкою для декого. Ми справді взялися за пошуки чудового молодого та перспективного стрільця, який справді жадає довести свою мужність. Ми раді бачити його серед чорно-помаранчевих і мріємо побачити, що він може принести показати на сервері.

Ми також хочемо висловити величезну подяку Sampi, Falcons і Sangal за те, що зробили цей перехід плавним і швидким.

Поки наш шлях у CS був не легким, але з трьома новими гравцями ми впевнені, що створили фундамент для нашого повернення до CS найвищого рівня і плануємо виграти кілька трофеїв.

 

Оновлений склад команди:

Matúš “MATYS” Šimko
Alexandre “bodyy” Pianaro
Can “kyuubii” Ali
Freddy “KRIMZ” Johansson
Aurélien “afro” Drapier
Jamie ‘keita‘ Hall (Тренер)

Материалы по теме

G2 перемогли у весняному фіналі LEC. Всі результати турніру

0

G2 перемогли Fnatic в фіналі європейської ліги з LoL – LEC. Підсумковий рахунок на табло склав 3-1. За перемогу G2 отримали пряме запрошення на MSI. 

fnatic перемогли на VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір обійшов за переглядами Thunderpick World Championship

Перемогою fnatic завершився досить великий міжнародний турнір з VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір був цікавий для нашої аудиторії тим, що в ньому брала участь велика кількість топових команд, а також японська команда FENNEL, яку тренує український спеціаліст Іван Johnta Шевцов.

fnatic попрощалися з Mezii. Ймовірно гравець приєднається до Vitality

Клуб fnatic попрощався зі своїм ключовим гравцем Mezii. Хоча команда і мала наміри грати з гравцем й надалі, він зажадав перейти в іншу організацію і фнатіки пішли йому на зустріч. Ймовірно Mezii найближчим часом приєднається до Vitality.