Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 Esports подписали российского киберспортсмена Даниила pipsoN Мещерякова в свой состав по VALORANT в качестве тренера. Ранее pipsoN был тренером команд по CS:GO, в частности Winstrike Team. Наставником прошлого состава G2 по VALORANT был Нил nEiLZiNHo Финлэй.

PipsoN работал с Winstrike Team по CS:GO с лета 2019 года. Анонс нового тренера произошёл в социальных сетях клуба G2 Esports:

https://twitter.com/G2esports/status/1474047147473522694

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Стример устроил благотворительный ивент — в ответ люди разнесли половину парка и сделали погром у его дома

Состав G2 Esports по VALORANT:

  • Оскар mixwell Канэллас
  • Зигимантас nukkye Сипалис
  • AvovA
  • Ааро Hoody Пелтокангас
  • Йохан Meddo Лундборг
  • Даниил pipsoN Мещеряков (тренер)

Материалы по теме

Riot дали задню та пообіцяли зробити систему повторів у VALORANT, але сказали, що чекати доведеться довго

0

Після нищівної критики професіоналів та ком’юніті, які дуже болісно відреагували на заяву Riot щодо відсутності в планах зробити у VALORANT систему повторів, розробники гри дали задню, та вийшли з офіційною заявою.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Riot Games заплатить патнерам своїх ліг з VALORANT шестизначні стипендії на утримання команд. Франшизна система запрацює з 2023 року

Кілька найбільш популярних у світі кіберспортивних клубів провели переговори з розробником VALORANT Riot Games щодо системи партнерства на наступний рік, повідомили Dot Esports.

Riot не відкидають планів зняти серіал по всесвіту VALORANT, як вони це зробили по всесвіту LOL, випустивши феноменальний «Arcane»

0

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.