Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як повідомляє портал 1pv.fr, колишній лідер Copenhagen Flames Расмус HooXi⁠ Нільсен підписав контракт з G2 до кінця сезону та замінить Aleksib.

Aleksib приєднався до G2 лише сім місяців тому, замінивши у складі nexa. Початок року для фіна був гарним, G2 зайняли друге місце на IEM Katowice, але зрештою цей успіх був єдиним, а далі команда невдало виступила на ESL Pro League 15, PGL Antwerp Major і IEM Cologne.

HooXi приходить до команди, щоб спробувати вирішити її тактичні проблеми, та витиснути максимум з таких зіркових гравців, як NiKo та m0NESY.

27-річний капітан привернув до себе увагу після того, як привів команду-аутсайдера Copenhagen Flames до гарних виступів на Мейджорах в Стокгольмі та Антверпені. 

Окрім підписання контракту з HooXi, G2 також підписала австралійського стрільця jks замість JACKZ⁠.

Залишається лише дочекатися початку другої половини сезону, щоб подивитися, наскільки вдалими виявляться заміни у G2. 

Материалы по теме

G2 вдруге за турнір розгромили NAVI на BLAST Premier Spring Groups 2023

Вдруге за турнір G2 просто знищили NAVI, ставши лакмусовим папірцем оновленого складу чорно-жовтих. Матч, який скінчився з сухим рахунком 2-0, чітко показав, що українсько-російська команда знаходиться дуже далеко від свого топового рівня.

NAVI всуху поступилися G2 у матчі за вихід у фінал групи С на весняному BLAST

0

Український клуб NAVI поступився G2 у матчі за вихід у суперфінал сітки групи С на весняних групах BLAST. Попри сухий рахунок 0-2 чорно-жовті потішили своїх уболівальників потужним камбеком на inferno і мали всі шанси перевести гру на третю карту.

Офіційний паблік m0NESY з 280 тисячами підписників назвав «розвитком кіберспорту» відкриття осередка ФКСР у ЛНР

На офіційній верифікованій сторінці колишнього випускника академії NAVI російського гравця m0NESY, який зараз виступає за європейський клуб G2, з’явилося повідомлення про відкриття в так званій ЛНР осередка Федерації комп’ютерного спорту Росії. Картинку з логотипом федерації підписано «Кіберспорт розвивається».

G2 у яскравому ролику презентували нову форму на сезон 2023 року

Кіберспортивний клуб G2 презентував нову форму на сезон 2023 року. Особливістю дизайну стане відмінність кольорів в оздобленні форми для різних дисциплін.