Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 офіційно оголосили про придбання Маріо malbsMd⁠ Самайоа. 21-річний гватемалец приєднався до команди, щоб замінити Неманью nexa⁠ Ісаковича

Новий гравець G2 відомий, як дуже агресивний гравець на відміну від nexa, до того ж він дуже гарно заявив про себе, виступаючи за M80. Його середній рейтинг в CS2 складає вражаючі 1,26. 

“Я надзвичайно схвильований цією можливістю в моєму житті, досі не можу повірити, що це сталося, але я як ніколи готовий грати й стати кращим гравцем і людиною, ніж був раніше”, — написав malbsMd у твіті.

 

Материалы по теме

Цього ви точно не очікували! Snax став новим капітаном G2

0

Попри прогнози більшості аналітиків G2 не зроблять NiKo капітаном, бо клуб несподівано підписав ветерана сцени, тридцятирічного Януша Snax⁠ Погожельски, який і замінить HooXі в ролі лідера команди. 

HooXi⁠ залишає G2, вигравши три надпрестижних титула в Counter-Strike

0

G2 вирішили позбавитися Расмуса ⁠HooXi⁠ Нільсена. Гравець прийшов в G2 два роки тому з Copenhagen Flames, після того, як данська команда, яка ніколи нічого не вигравала, але завжди вважалася інкубатором талантів, гарно проявила себе на Мейджорі.

Росіянину m0nesy не дали візу в Британію, замість нього на BLAST зіграє легенда

0

Другий турнір поспіль G2 зіграють не у своєму основному складі. Цього разу гравець команди росіянин m0nesy не зміг отримати візу в Британію і не зіграє на BLAST Spring Final 2024.