Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб G2 презентував нову жіночу команду з League of Legends під назвою HEL, на честь скандинавської богині смерті. У 2021 році клуб вже підписав жіночий склад по VALORANT, що ще раз підтверджує тенденцію на розвиток жіночого кіберспорту, який обрав Riot Games та активно просуває у своїх іграх.

G2 кажуть, що їх команда складається з найвидатніших жіночих кіберспортивних талантів у LOL. Команда складається з Олівії Olizia Nnenna Calistus, Agnė Karina Ivaškevičiūtė, Alena TIFA Maurer, Ève Colomblbl Monvoisin та Maya Caltys Henckel. 

Остання поділилася коментарем про створення команди, підкресливши, наскільки важливим є створення G2 HEL для представництва жінок в кіберспорті. «Я сподіваюся, що це відкриє більше можливостей для жінок увійти в кіберспорт і надихне більше молодих дівчат почати грати та змагатися», – сказала Калтіс.

Читайте також про академію з VALORANT, яку запускають NAVI. 

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.