Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Natus Vincere все ще продовжує підтримувати російських гравців у своєму складі, проте сьогодні кількість таких зменшилася. Клуб звільнив «за погані результати» трьох гравців зі складу з VALORANT. Двоє з них були громадянами PФ, а один громадянином БФ. В складі залишився ще один громадянин PФ і один громадянин БФ.

Також NAVI оголосили про запуск програми «Your road to VALORANT». Через програму, яка буде схожою за принципом на програму набору у NAVI Junior з CS:GO, клуб планує знайти талановитих гравців в Європі. 

У зверненні керівник кіберспортивного напряму NAVI Аміран ami Рехвіашвілі каже наступне :

Сьогодні запускаємо дуже важливий проєкт для формування академії NAVI — ROAD TO NAVI VALORANT. На прикладі нашої академії CS:GO ми переконалися, що можемо виховати гравців із потрібними якостями для клубу, які в перспективі можуть перейти в основний склад.

Академія дасть нам змогу відкривати нові таланти у Східній Європі та Україні. Для NAVI дуже важливо розвивати саме нашу сцену, чим ми й займемося найближчим часом.

В рекламі академії NAVI використали зображення росіянина і білоруса. 

В умовах вступу в програму є кілька основних мінімальних пунктів: 

— вік від 16 до 19 років;
— статус резидента однієї з країн Європи (у тому числі України);
— сторінки на vlr.gg та thespike.gg;
— відсутність контрактних зобов’язань перед іншими клубами.

Подробиці програми можна побачити на цій сторінці, проте вже зараз виникає ряд запитань.

  1. Не зрозуміло, чи вважають у NAVI Росію та Білорусь частиною Східної Європи?
  2. Також не зрозуміло, чому сайт вступу у програму написано англійською мовою, коли NAVI розглядають тільки Східну Європу?
  3. Чому на рекламі програми фотографії російських гравців?

В цілому як завжди клуб все ще намагається сидіти на двох стільцях, симулюючи підтримку України та демонструючи справами подвійну позицію.

Читайте також репортаж з Чемпіонату Світу з VALORANT. 

Материалы по теме

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.