Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 стали чемпіонами IEM Dallas після вражаючого фіналу на трьох картах проти Vitality, щоб виграти свій перший трофей у 2024 році. Дві з трьох карт команди завершили у додатковий час (Inferno 19-16, Anubis 13-16, Nuke 13-8).

G2 виступили на турнірі з Джейком Stewie2K⁠ Іпом замість Расмуса HooXi⁠ Нільсена і, завдяки цьому, отримали прихильність місцевої публіки, проте ніхто не міг передбачити в що це виллється. В Play-off вони перемогли FaZe, за ними 9z і впоралися з Vitality, створивши неймовірну серію і здавалося сама доля благоволить їм. 

Нікола NiKo⁠ Ковач, який виграв свій перший турнір після IEM Cologne 2023, не зміг приховати щастя після перемоги. «Я втратив дар мови, це була одна з найнапруженіших ігор сезону. Я не думаю, що можна було вигадати кращий сюжет, ніж наш з Stewie2k. Ми якимось чином перемогли і ніхто не знає як, але ми це зробили», – сказав боснієць.

Для Stewie2K⁠ турнір став справжньою казкою, бо гравець повернувся у CS2 як стендин після кількох років гри у Valorant. Ніхто не розраховував, що з ним у складі G2 здатні виграти трофей. Також ця перемога поставила перед G2 важливе питання, чи потрібен їм HooXi⁠, чи саме через нього команда давно не могла виграти турніри?

Турнір показав дійсно видатну статистику переглядів. На піку за фіналом спостерігало понад 800 тисяч глядачів і цей показник є третім серед турнірів з CS у 2024 році. Кращі перегляди показали лише Мейджор в Копенгагені і IEM Katowice, який відбувся на початку року.

Материалы по теме

Росіянину m0nesy не дали візу в Британію, замість нього на BLAST зіграє легенда

0

Другий турнір поспіль G2 зіграють не у своєму основному складі. Цього разу гравець команди росіянин m0nesy не зміг отримати візу в Британію і не зіграє на BLAST Spring Final 2024.

G2 перемогли у весняному фіналі LEC. Всі результати турніру

0

G2 перемогли Fnatic в фіналі європейської ліги з LoL – LEC. Підсумковий рахунок на табло склав 3-1. За перемогу G2 отримали пряме запрошення на MSI. 

NAVI здолали G2, вийшли в фінал PGL Major Copenhagen 2024 і спростували всі ті наративи, які просували після початку великої війни

NAVI здолали G2 в конкурентному матчі і вийшли в фінал PGL Major Copenhagen 2024, де зіграють в класичному протистоянні з FaZe. Таким чином український клуб з міжнародним складом показав свій найкращий виступ після початку повномасштабного вторгнення.