Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний бразильський кіберспортсмен, якого називають батьком CS:GO і вважають ледь не творцем кіберспорту в своїй країні, потрапив у рейтинг найвидатніших людей Бразилії у 2023 році.

Відбір переможців відбувався через голосування, яке проводила місцева радіостанція. Віддавати голос можна було кільком кандидатам. В результаті за Габріеля Fallen Толедо віддали свої голоси 9,33% з тих, хто голосував, що говорить про високу впізнаність кіберспорту і самого гравця в Бразилії. 

 

 

 

Не можна не відмітити, що більшість ТОПу рейтингу посіли видатні бразильські футболісти, а переможцем цілком закономірно став геній гри Пеле, за якого проголосували 30,22% опитаних. 

Материалы по теме

FURIA оголосила оновлений склад, до якого приєдналася головна зірка бразильської сцени CS:GO

0

Бразильська FURIA оголосила оновлений склад на другу половину 2023 року. Команда підписала найпотужнішу персону бразильського CS:GO, якоу вже давно списали на пенсію.

Бразильський фанат буквально назвав свого сина на честь Габріеля Fallen Толедо

0

Бразильський фанат легендарного Габріеля Fallen Толедо назвав свого сина на честь легендарного чемпіона у Counter-Strike.

Габріель Fallen Толедо закликав бразильськіх уболівальників не плювати в іноземних гравців

0

Легендарний бразильський гравець Габріель Fallen Толедо звернувся до уболівальників на арені в Ріо після скарг ряду гравців на те, що бразильські фанати плювали у суперників місцевих команд.