Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Європейський клуб GamerLegion не встиг відкрити свій жіночий склад з CS:GO, як одразу потрапив у два гучних скандали. Одну гравчиню  Хлою KittyTM⁠ Джіні звільнили буквально через два дні через її расистські висловлювання у твіттері.

Представниця GL написала расистські висловлювання на початку вересня ще до вступу до професійної команди, але це її не врятувало від звільнення. 

Менеджмент GL вийшов з офіційним пояснення звільнення дівчини.

Ми рішуче засуджуємо дискримінаційні коментарі та поведінку, оскільки вони не тільки завдають шкоди окремим особам, але й заплямовують дух конкуренції, який втілює кіберспорт. Ось чому розставання з KittyTM є неминучим і негайним. Ми глибоко шкодуємо про будь-яку заподіяну шкоду, завдяки зробленому коментарю і ми також прагнемо вчитися на цьому досвіді та продовжувати наші зобов’язання сприяти різноманітності та інклюзивності в кіберспорті.

 

Скандал з KittyTM⁠ став не єдиним для Gamer Legion, бо стрімерша Esmeevee заявила, що інша гравчиня команди з ніком ManeschijnX насправді не є дівчиною, а це хлопець, який грав під ніком Bentas в країнах Бенелюкса і був забанений за чити на FaceIT, та місцевих лігах, після чого змінив нік і ім’я і став видавати себе за дівчину, щоб продовжувати грати. 

Офіційно GamerLegion не відреагували на звинувачення, проте з профілю на HLTV прибрали обох гравчинь, які були замішані в скандалах.

 

Материалы по теме

Росіяни 9Pandas не змогли отримати візи і пропустять PGL Major Copenhagen 2024. Їх замінить команда Снакса

Російська команда 9Pandas пропустить перший мейджор з CS2 через проблеми з візами у двох гравців. Попри всі зусилля росіян до Копенгагена змогли дістатися тільки троє з гравців основи і організатори прийняли рішення замінити Панд на GamerLegion, яких вони вибили у фіналі турніру останнього шансу на RMR.

Snax отримав шанс повернутися на просцену – він очолить GamerLegion

0

Зірка на пенсії Snax став капітаном GamerLegion. Колишній гравець золотої польської п’ятірки вже кілька років залишається поза ТІР-1 сценою попри своє бажання туди повернутися.

Vitality перемогли у фіналі BLAST Paris Major 2023. На турнірі було встановлено кілька цікавих рекордів

Vitality виграли останній в історії Мейджор з CS:GO і стали історичними постатями – командою, яка стала фінальними головними чемпіонами в грі.