Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

gla1ve та kuben офіційно приєдналися до ENCE, про це клуб повідомив у себе на сайті. Чотирикратний чемпіон мейджора передбачувано стане новим лідером команди замість snappi, який перейшов у Falcons, а kuben стане новим тренером команди.

Останнім часом gla1ve перебував на лаві запасних у Astralis, а kuben тренував Apex, які змогли дійти до півфіналів останнього Мейджора. 

Голова команди НікласWillkey Оялайнен прокоментував зміни в складі:

Великі зміни потребують гучних імен. Я хочу тепло привітати Якуба та Лукаса.

На Якуба ми дивилися ще три роки тому, але тоді наша співпраця не склалася. Зараз ідеальний час, щоб побачити, що ми можемо зробити разом. Нам потрібен був хтось, хто б гідно замінив Іту, а Якуб був вільний, тому для нас це було логічним  кроком. Який став ще очевиднішим, коли Якуб і Лукас провели зустрічі, і стало зрозуміло, що вони мають одне бачення гри і хочуть працювати разом. Як і раніше, для нас дуже важливо, щоб між тренером і IGL були хороші робочі стосунки. Якуб показав, що у нього є свій погляд на скаутинг і набір навичок, які потрібні для будівництва правильної структури команди. Тепер настав час показати, що він може зробити з цими навичками разом з нами.

З іншого боку, Лукас, мабуть, є найбільшим доповненням до нашого складу, який ми коли-небудь робили у ENCE. Я думаю, що коли гравець рівня Лукаса хоче приєднатися до нас, то це явний знак того, що ми робимо правильні речі. Він виграв усе і має досвід, щоб поділитися тим, що потрібно, щоб переступити межу і вигравати. Лукас надзвичайно мотивований показати, що він все ще має порох і йому подобається відповідальність, яку IGL отримує тут, у ENCE. Я вірю, що голодний Лукас є небезпечним ворогом для будь-якого суперника, з яким ми зіткнемося.

gla1ve прокоментував своє приєднання до колективу:

Це неймовірна можливість для мене, і я почуваюся щасливим бути в команді з такою кількістю чудових гравців. Я з великим захопленням беру участь у цьому проекті, оскільки це абсолютно нове середовище для мене, а також тому, що у нас є стільки речей, у які можна поринути з Counter-Strike 2. Я знаю, на що здатна ця команда, і мені подобається, що тепер я частина цього!

Наразі нас тепло вітали, і цього тижня ми зіграємо наш перший турнір, тому я надзвичайно радий, що вже граю свій перший офіційний матч CS2 з ENCE!

kuben також прокоментував своє приєднання до ENCE:

Я не відчув нічого, крім чистої радості щастя, коли почув, що ENCE зацікавлена ​​в моєму підписанні. Три роки тому я спілкувався з ENCE і був близьким до того, щоб стати їх тренером за часів COVID. Зрештою, враження, яке я залишив тоді, могло стати ключем до приєднання до ENCE зараз. Протягом останніх кількох років я наполегливо працював у міжнародних командах, щоб нарешті повернутися до рівня, якому належу. Я зроблю все від мене залежне, щоб допомогти цим хлопцям досягти успіху.

Актуальний склад ENCE

 

 

Материалы по теме

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.