Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Капітани команд Astralis та Heroic gla1ve та cadiaN влаштували бійку на ESL Pro League Season 15 — про це повідомив Річард Льюїс із посиланням на свої джерела серед організаторів турніру.

Журналіст повідомив, що один з гравців переліз через диван і почав бійку, учасників довелося рознімати.

Між данськими командами Heroic та Astralis існує давня ворожнеча, гравці команд завжди намагаються підколоти чи підставити один одного. Раніше кіберспортсмени влаштували словесну суперечку в Twitter після матчу Heroic — Astralis. Тоді Heroic вийшли переможцями із рахунком 2:1.

Материалы по теме

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

«Я багато ночей не спав, думаючи як перемогти NAVI» — cadiaN⁠ дав інтерв’ю після виходу у легенди на Мейджорі

На HLTV.org з’явилося інтерв’ю з капітаном данської команди Heroic, яка першою виборола квоту у стадію легенд на Мейджор. Каспер «⁠cadiaN⁠» Мьоллер привів свою команду до фантастичного результату 3-0 на PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR A, перемігши Natus Vincere вперше з 2019 року.